Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

WARUNKI DARMOWEJ DOSTAWY

Przy zamówieniach, których wartość przekracza 20000 złotych brutto dostawę realizujemy za darmo na terenie całej Polski.

DOSTAWA

MEBLE

Przesyłki zawierające meble wysyłane są na paletach lub w formie odpowiednio zabezpieczonych paczek gabarytowych. Meble pakowane są w tekturę meblową i strecz. Rogi i inne newralgiczne miejsca są dodatkowo zabezpieczane. Dostawy mebli realizujemy korzystając z własnego transportu, lub korzystając z usług firmy przewozowej.

LAMPY I INNE DROBNE ARTYKUŁY DO DEKORACJI WNĘTRZ

Przesyłki wysyłane są w formie zabezpieczonych, ubezpieczonych paczek na wskazany adres. Korzystamy z usług firm: DPD i GLS.

DOSTAWA ZA GRANICĘ

W przypadku dostaw zagranicznych zamawiane produkty przesyłane są bezpośrednio z fabryki lub od dystrybutora. W ten sposób jesteśmy w stanie zrealizować dostawę na terenie całej Europy. Na przesyłki zagraniczne proponujemy bardzo niskie stawki. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia stawek.